plasma shower

Plasma shower

ul. Słowackiego 4, 37-200 Przeworsk

Plasma Shower

Wszechświat składa się z 99,999% plazmy. Jest to czwarty stan materii następujący po ciele stałym, cieczy i gazie, dzięki czemu stan gazowy został zjonizowany przez wysoką temperaturę i wysoką energię elektryczną.Zabiegi pod prysznicem plazmowym wykorzystują zaawansowaną technologię zjonizowanej energii, która jest następnie nakładana bezpośrednio na skórę za pomocą specjalnej, niezużywalnej membrany. Zabiegi z wykorzystaniem tego rodzaju plazmy są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Naskórek oraz skóra właściwa nie zostają w żadnym stopniu naruszone.

Zastosowanie nr 1 – Sterylizacja
Energia plazmy niszczy bakterie zarówno na skórze, jak i porach. Chociaż bakterie nawracają, sterylizacja może zatrzymać nadmierną aktywność, która powoduje zaostrzenia i stany zapalne.
Plazma działa na skórę  wywołując szereg naturalnych reakcji, które mogą być bardzo pomocne w leczeniu trądziku i skóry z problemami.

Zastosowanie nr 2 – Odżywienie
Zabiegi plazmą stymulują skórę na wiele sposobów. Jedną z kluczowych korzyści jest to, że skóra poddana działaniu plazmy jest w stanie lepiej wchłonąć wszelkie kremy lub serum, dzięki czemu ich działanie jest bardziej skuteczne.

Zastosowanie nr 3 – Ujędrnienie skóry
Po zabiegu rozpoczynają się procesy regeneracji skóry. W ciągu najbliższych kilku tygodni skóra wytworzy nowe komórki skóry, kolagen i elastynę. Pomoże to skórze wyglądać zdrowiej, jaśniej i  świeżej w miarę upływu czasu po zabiegowego.

Zastosowanie nr 4 – Regeneracja
Terapia energią plazmy stymuluje procesy regeneracyjne organizmu. Wszelkiego rodzaju zaczerwienienia, przebarwienia zostają wyraźnie zmniejszone.
Plazma stymuluje organizm do wytwarzania kolagenu i fibroblastów.

Czas zabiegu: 20min

Cena zabiegu: 50zł