infuzja Tlenowa

ul. Słowackiego 4, 37-200 Przeworsk, TEL. 737-480-016

Infuzja tlenowa – poznaj sekret urody gwiazd

Infuzja tlenowa to zabieg, który wykonywany jest w celu poprawy stanu skóry. Dzięki niemu można w bardzo szybki sposób odmłodzić, odświeżyć i przywrócić blask twarzy. Zabieg przeprowadzany regularnie stanowi świetne uzupełnienie profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Na czym polega?

Infuzja tlenowa to zabieg, który wykonuje się przy pomocy czystego, sprężonego tlenu. Wraz z tlenem w głąb skóry wprowadzane są substancje aktywne, np. kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy lub retinol, dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Metoda ta wykorzystuje dwie technologie:

 – terapię tlenem, który transportowany jest do głębokich warstw skóry, dzięki czemu poprawia przemianę materii i wzmacnia proces regeneracji,

– wprowadzaniu do skóry silnie skoncentrowanych składników odżywczych.

Bardzo ważne jest, że zabieg infuzji tlenowej na twarz przebiega bez konieczności uszkodzenia naskórka, a jednocześnie gwarantuje znacznie intensywniejsze i skuteczniejsze oddziaływanie wprowadzonych substancji aktywnych. Bardzo często jest stosowana alternatywnie wobec mezoterapii czy zastrzyków z botoksu.

 Infuzja tlenowa najczęściej ma na celu nawilżenie, regenerację i odmłodzenie skóry twarzy. Może również sprzyjać redukcji niektórych mankamentów pojawiających się na skórze, takich jak np. przebarwienia, trądzik, plamy pigmentacyjne czy stany zapalne.

Czas trwania zabiegu: od 1h do 1,5h

Cena zabiegu: 130zł